طراحی و برنامه نویسی وب سایت شارکورد به پایان رسید :

خلاصه ای از مقدمه وب سایت شاری کورد

انسان از بدو پیدایش در ارتباطی مداوم و ناگسستنی با محیط و زیستگاه خویش بوده است. تغییر و تحولات طبیعی و تاریخی همواره تاثیر مستقیم بر شیوه زندگی انسان داشته است و همزمان فرصت ها و مخاطرات جدیدی را در برابر انسان قرار داده است. رویداد های طبیعی از قبیل تغیرات جوی منجربه مهاجرت های تمدن ساز شده است و آفرینش های انسانی در زمینه های مختلف، تاریخ  و در نهایت سبک زندگی انسان را ساخته و پرداخته کرده است.  در ابتدا روند و شتاب این تغیرات آهسته تر و دامنه تاثیرات آن نیز کمتر بوده است ولی وقوع انقلاب صنعتی و سیاسی در قرن هیجدهم و پیشرفت حمل نقل و ارتباطات در قرن نوزدهم راه را برای دگرگونی بنیادین جوامع انسانی هموار ساخت.

 شهرنشینی همراه با گسترش سریع، فزاینده و فراگیر خود در سراسر جهان همه جوانب زندگی انسانی و همچنین سایر سازمان های حیاتی انسان از جمله سازمان اقتصادی، سیاسی، آموزشی، فرهنگی را تحت تاثیر قرار داده و متحول ساخت.  زمانی که در مورد فرایند مطالعات، آنهم در مورد شهر، بحثی به میان می­ آید می­بایست موارد چندی را مشخص نمود: غرض از مطالعات چیست؟ چرا باید شهر را مورد مطالعه قرارگیرد؟ آیا هیچ ضرورتی در کار است؟ پیامد چنین مطالعه­ای چه می­باشد؟ شهر در چه ابعادی می­بایست مورد بررسی قرار گیرد ؟ آیا در بین شهرها به لحاظ ماهوی و صوری تمایزی وجود دارد؟ چه ویژگی شهرهای مختلف جهان را از هم متمایز می­کند؟ در چه شرایطی می­توان از شهر کوردی صحبت کرد؟ چه ویژگی­ هایی شهر کوردی را از دیگر شهرهایی جهان مجزا می­کند؟ ضرورت مرکزیت دادن به مطالعات شهری کوردستان از کجا ناشی می­شود؟ و می­توان سئوالات زیاد دیگری را نیز مطرح کرد.

 

وب سایت مرکز مطالعات شهری کردستان sharikurd با زبان برنامه نویسی php/mysql برنامه نویسی و از تکنولوژی های ذیل در طراحی آن استفاده گردیده است .

  • XHtml
  • css
  • javascript
  • jquery

آدرس وب سایت : http://www.sharikurd.com

 

 مشاهده : 1465 نفر               تاریخ ثبت خبر: جمعه 31-3-92

تولید نرم افزار سفارشی

مشتریان متفاوت نیازهای متفاوتی دارند. منابع و استراتژی های آنان متفاوت است. لذا نیاز به نرم افزارهای سفارشی دارند. کلید موفقیت ما در این بخش تهیه یک نرم افزار هماهنگ با نیازهای مشتری و بخش فناوری اطلاعات آنان میباشد.. ممکن است نوع کسب و کار یک مشتری، به حدی خاص یا پیچیده باشد که نرم افزار مناسبی جهت پاسخ به نیازهای آن در بازار موجود نباشد

بیشتر

طراحی وب سایت

 امروزه داشتن وب سایت برای شرکتها، سازمان ها، موسسات و ... دیگر یک نیاز نیست بلکه ضرورت است در عصر ارتباطات، اینترنت و صفحات وب از جمله مهمترین ابزار ارتباطی انسان در هزاره سوم به شمار می آیند. گستردگی و سرعت دسترسی به اطلاعات یک وب سایت، هزینه مناسب در مقایسه با امکانات و خدماتی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد و همچنین قابلیت به روزرسانی و مدیریت آن از جمله مهمترین ویژگیهای یک وب سایت میباشد که امروزه وب را به یکی از مهمترین و موثرترین ابزار ارتباطی و اطلاع رسانی تبدیل ساخته است. 

بیشتر