ثبت دامنه :

 

ثبت دامين ( دامنه )

اولين گام براي حضور در اينترنت ثبت يك نام در اينترنت است. اين امكان براي مدت يك سال تا ده سال وجود دارد. اين نام منحصر به فرد ، كه به عنوان هويت مجازي ( اينترنتي ) شخص يا شركت تلقي ميگردد در بانك اطلاعاتي سازمان جهاني اينترنيك ثبت مي گردد و حق مالكيت، تمديد، تغيير مشخصات و انتقال آن متعلق به دارنده آن خواهد بود. نام سايت اينترنتی نه تنها آدرس تجارت شما در دنيای الكترونيكی است بلكه هويت مجازي شما در دنياي اينترنت و نامی است كه مشتريان تان تجارت تان را بدان نام می شناسند. همچنين بخشی از پست الكترونيكی (Email) شما نیز خواهد بود.
لذا انتخاب نام سايت اينترنتی فراتر از انتخاب نامی ساده برای تجارت است. در انتخاب نام اینترنتی نکات زیر را به یاد داشته باشید:

• نامی را انتخاب كنيد كه براحتی در ذهن بماند. نامی مانند amazon.com راحت تر از bookonline.com در ذهن ميماند.
• نام انتخابی شما می بايست نوع تجارت شما را شرح دهد.
• سعی كنيد نام انتخابی شما بدون پيچيدگي و براحتي توصيفی از نوع تجارتتان باشد. اگر سايت اينترنتي تان در رابطه با تجارت موجود شما است سعي كنيد نام اينترنتي انتخابي ، متناسب با نام تجارتتان باشد.
• سعی كنيد نام انتخابی كوتاه و ساده باشد. بهترين نام اينترنتی نامی است كه مشتريان آن فقط با يك بار ديدن و يا شنيدن به خاطر بسپارند و بتوانند به درستی آن را در مرورگر (browser) خود بنويسند.
• در بسياری موارد ثبت نام های مشابه نام انتخابی می تواند اين اطمينان را ايجاد كند که مشتريانی را كه بخشی از نام سايت را از ياد برده اند ، از دست نمی دهيد.

شركت پوياسازان فناوري اطلاعات جهت گسترش فرهنگ اينترنت و ايجاد رفاه هرچه بيشتر براي ايرانيان عزيز و فارسي زبانان گرامي اقدام به راه اندازي سرويس ثبت دامين نموده است.


امكانات
هر كدام از دامين هاي ثبت شده توسط اين شركت ، قابليتهاي زير را به صورت رایگان خواهند داشت:
Free DNS Service
Free Parking Page
Free Control Panel
Free Name-My-Map
Free Name-My-Phone
Free URL Forwarding
Free Frame Forwarding
Free 100 Email Forwarding
Free Name Server Creation
Free Lock/Unlock Capability
Free Domain Password
تعرفه ها

هزينه انتقال هزينه تمديد هزينه ثبت
بدون خرید سرويس ميزباني
هزينه ثبت
با خرید سرويس ميزباني
نوع دامين (دامنه)
        .com
        .net
        .org
        .info
        .biz
        .us
        .co
        .name
        .asia
        .tv
        .ca
        .cc
        .cn
        .ac
        .ws
        .me
        .tel
        .mobi
        .eu
        .de
        .bz
        .be
        .it
        .tw
        .tc
        .in
        .fr
        .at
        .ch
        .es
        .ru
        .se
        .co.uk
        .me.uk
        .org.uk
* تمامي مبالغ فوق به ريال مي باشد.
دامین ( دامنه ) های se - .ru - .es - .ch - .at - .fr - .it. دارای کنترل پنل نمی باشند. برای ثبت این دامین ( دامنه ) ها نیاز به آدرس در اروپا می باشد در غیر اینصورت ثبت با نام پویاسازان انجام می شود.

 

تولید نرم افزار سفارشی

مشتریان متفاوت نیازهای متفاوتی دارند. منابع و استراتژی های آنان متفاوت است. لذا نیاز به نرم افزارهای سفارشی دارند. کلید موفقیت ما در این بخش تهیه یک نرم افزار هماهنگ با نیازهای مشتری و بخش فناوری اطلاعات آنان میباشد.. ممکن است نوع کسب و کار یک مشتری، به حدی خاص یا پیچیده باشد که نرم افزار مناسبی جهت پاسخ به نیازهای آن در بازار موجود نباشد

بیشتر

طراحی وب سایت

 امروزه داشتن وب سایت برای شرکتها، سازمان ها، موسسات و ... دیگر یک نیاز نیست بلکه ضرورت است در عصر ارتباطات، اینترنت و صفحات وب از جمله مهمترین ابزار ارتباطی انسان در هزاره سوم به شمار می آیند. گستردگی و سرعت دسترسی به اطلاعات یک وب سایت، هزینه مناسب در مقایسه با امکانات و خدماتی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد و همچنین قابلیت به روزرسانی و مدیریت آن از جمله مهمترین ویژگیهای یک وب سایت میباشد که امروزه وب را به یکی از مهمترین و موثرترین ابزار ارتباطی و اطلاع رسانی تبدیل ساخته است. 

بیشتر