درباره شرکت ذهن پویا :

شرکت ذهن پویای سردشت فعالیت خود را از آبان ماه سال 1389 در زمینه طراحی وب سایت | طراحی برنامه های حسابداری | نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری و واگذاری پانل پیام کوتاه آغاز نمود و از زمان تاسیس بیش از 25 وب سایت و بیش از 10 برنامه کاربردی را طراحی نموده است . 

در حال طراحی وب سایت های فروشگاهی و خبری بسیار قدرتمند می باشیم و همچنین زمینه فعالیت خود را در کردستان عراق و شهر های دیگر ایران افزایش خواهیم داد .

 

http://www.zehnpooya.com

 

تولید نرم افزار سفارشی

مشتریان متفاوت نیازهای متفاوتی دارند. منابع و استراتژی های آنان متفاوت است. لذا نیاز به نرم افزارهای سفارشی دارند. کلید موفقیت ما در این بخش تهیه یک نرم افزار هماهنگ با نیازهای مشتری و بخش فناوری اطلاعات آنان میباشد.. ممکن است نوع کسب و کار یک مشتری، به حدی خاص یا پیچیده باشد که نرم افزار مناسبی جهت پاسخ به نیازهای آن در بازار موجود نباشد

بیشتر

طراحی وب سایت

 امروزه داشتن وب سایت برای شرکتها، سازمان ها، موسسات و ... دیگر یک نیاز نیست بلکه ضرورت است در عصر ارتباطات، اینترنت و صفحات وب از جمله مهمترین ابزار ارتباطی انسان در هزاره سوم به شمار می آیند. گستردگی و سرعت دسترسی به اطلاعات یک وب سایت، هزینه مناسب در مقایسه با امکانات و خدماتی که در اختیار کاربران خود قرار می دهد و همچنین قابلیت به روزرسانی و مدیریت آن از جمله مهمترین ویژگیهای یک وب سایت میباشد که امروزه وب را به یکی از مهمترین و موثرترین ابزار ارتباطی و اطلاع رسانی تبدیل ساخته است. 

بیشتر